wczasy nad morzem >>>> Dźwirzyno >>>> Domki
rotator rotator rotator rotator
1 2 3 4
Całoroczne domki letniskowe

Dźwirzyno 78-131
ul. Spacerowa 2a

Rezerwacje:
Tel. 00491704743136


Witamy

Dane dodatkowe:

 

Właściciel:

Cena:

Czynny: cały rok

Do morza: 100 m

Ilość miejsc noclegowych: 60

Doba hotelowa:

Obsługa w językach:

Nr rachunku bankowego:

Pozycja GPS:

Cztery Pory Roku to zespół komfortowych, ocieplanych, całorocznych, domków letniskowych w Dźwirzynie, znajdujących się przy deptaku do morza. Ośrodek nasz położony jest wśród wysokich drzew sosnowych około 100 m od plaży.

Posiadamy cztery typy domków letniskowych. Typ "A" 75 m², typ "B" 85 m², typ "C" 150 m², typ "D" 154 m². Każdy domek letniskowy posiada: salon gościnny, kuchnie, taras, łazienkę, sypialnię, kominek. Każdy domek letniskowy został wyposażony w złącze internetowe. Oferujemy również przestronny apartament, z aneksem kuchennym i oddzielną sypialnią. Na terenie obiektu znajduje się świetlica, w której znajduje się: stół bilardowy, stół do tenisa stołowego, piłkarzyki (kicker), kareoke (singstar), konsola Playstation 2 i Wii, dart, różne gry - typu szachy, karty itp.

W przyjemnej atmosferze można korzystać z naszej sauny, w której jest miejsce aż dla ośmiu osób. Nasza sauna posiada programy suche i parowe. Na terenie naszego ośrodka znajduje się boisko do piłki siatkowej, które może być również przeznaczone do gry w piłkę nożną. Dla najmłodszych Gości przygotowaliśmy mini plac zabaw wraz z piaskownicą i huśtawką. Cały teren zabezpieczony jest przez elektroniczny system kamer i czujników.
Galeria
Kontakt

 

 

Całoroczne domki letniskowe

 

Dźwirzyno 78-131

ul. Spacerowa 2a

 

Rezerwacja:

00491704743136

 

kontakt