wakacje nad morzem >>>> Darłowo >>>> Zakrzewo >>>> Domki >>>> Apartamenty >>>> Agroturystyka
rotator rotator rotator rotator
1 2 3 4
Magra

Darłowo 76-150
Zakrzewo 33

Rezerwacje:
Tel. 601-686-773
Tel. (94) 314-42-29

Witamy

Dane dodatkowe:

 

Właściciel:

Cena: 220 do 290 zł

Czynny: od czerwca do końca września

Do morza: 6km

Ilość miejsc noclegowych: 40

Doba hotelowa:

Obsługa w językach:

Nr rachunku bankowego:

Pozycja GPS:

Domki z innej bajki.

Apartament i komfortowe domki letniskowe - morze, cisza, wieś, komfort

Magra - inny świat - zaprasza.

Przeczytaj - może znajdziesz coś dla siebie.

Zapraszamy do naszych komfortowych nietuzinkowych domków letniskowych drewnianych, piętrowych. Oferujemy dwa typy: łącznie siedem domków, oraz apartament.
Galeria
Domki
Parter domku to pokój wraz z częścią kuchenną (pełny ciąg kuchenny) oraz łazienka. W saloniku oprócz telewizora i innych niezbędnych sprzętów znajduje się wersalka, na której mogą spać dwie osoby.

Piętro to - w mniejszym domku duża sypialnia z łóżkiem podwójnym i pojedynczym (zakwaterowanie do pięciu osób), a w większym dwa przytulne pokoiki z dwoma pojedynczymi łóżkami w każdym (zakwaterowanie do sześciu)

Przed budynkami duże zadaszone tarasy. W standardzie TV satelitarna. Oraz internet (pod warunkiem posiadania własnego komputera z kartą bezprzewodową). Domki stoją od siebie w odległości zapewniającej wypoczywającym pełną kameralność, każdy i ma swój niepowtarzalny ogródek

Ceny w sezonie a (sezon b patrz cennik)

Cena za cały domek większy 290 zł dziennie - zakwaterowanie do sześciu osób łącznie z dziećmi

Mniejszy 240 zł dziennie- zakwaterowanie do pięciu osób łącznie z dziećmi

Za każdą następną osobę - dopłata 30 zł.
Apartament
Apartament - dwa pokoje (w jednym dwa tapczaniki drugi pokój to sypialnia z dużym łożem 2x2 m oraz łóżko pojedyncze) - nocleg do 5 - ciu osób) kuchnia (kompletny ciąg kuchenny) - wysoki komfort.

Cena 220 zł/doba

Wynajmujący nie ponosi innych (ukrytych) kosztów.
Informacje
Oferujemy trzy hektarowy ogrodzony teren z 30 arowym rybnym stawem otoczonym starodrzewiem, piękny ogród z tysiącem roślin, gniazdo bocianie zazwyczaj z trzema maluchami, ciszę i spokój a zarazem pełny komfort. Teren położony 44 m. Np. Morza z którego roztacza się widok na jezioro i morze (zachody słońca - efekt zachodu w morzu) ). Do dyspozycji grill, plac na ognisko z niepowtarzalnymi siedziskami, wędki do połowu ryb w naszym stawie (karaś, lin, dla wytrwałych karp i amur), łódki, dziewięć rowerów. Odległości. - do plaży od 4 - 7km (w zależności od rodzaju plaży - strzeżona, dzika), do aquaparku (jedyny w europie z morską wodą) 6km, do miasta 5km, do portu (połowy ryb na morzu z kutra) 7 km, na najpiękniejsze pola i łąki na pomorzu 20 metrów. Zapewniamy cisze, spokój z dala od zgiełku wiosek i miasteczek turystycznych, bezpieczeństwo, miłą atmosferę, komfort, pełny relaks.

Ważne dla właścicieli psów i innych stworzeń Czworonogi są mile widziane w naszym gospodarstwie. Jednakże każdy przyjeżdżający ze swoim pupilem zobowiązany jest utrzymać czystość na terenie zagospodarowanym, tj. Sprzątać na bieżąco nieczystości (teren wolny od tego obowiązku to 1, 5 ha łąki należącej do naszego gospodarstwa). Ponadto psy nie mogą być pozostawiane bez opieki i poruszać się po terenie bez smyczy. Opłata za psa wynosi 5 zł za dzień. Obecność innych stworzeń (od kanarka do legwana) ustalamy indywidualnie.

Dobę wczasową (przyjazd) zaczynamy od godz 16 - tej, kończymy pobyt (zwolnienie kwatery) do godz 12 - te. J rezerwację dokonujemy po uprzednim ustaleniu terminu wypoczynku oraz po dokonaniu wpłaty zaliczki w wysokości 600 zł za każdy tydzień pobytu. Całkowite rozliczenie za pobyt następuje najpóźniej w drugim dniu po zakwaterowaniu.
Kontakt

 

 

Magra

 

Darłowo 76-150

Zakrzewo 33

 

Rezerwacja:

601-686-773

(94) 314-42-29

 

kontakt